Zateplení fasády

Zateplení fasády

Naše stavební také provádí zateplení fasády, zateplení fasády starého domu, tepelné izolace fasád rodinných a panelových domů a vnitřních prostor jako jsou např. interiéry a podkroví. Fasáda domu patří k nejdůležitějším částem stavby. Reprezentuje váš dům, ale také by měla chránit stavbu před zimou, teplem, hlukem, větrem nebo deštěm. Bez zateplení fasády dochází k tepelným ztrátám, které představují podstatnou složku celkových ztrát tepla a u rodinného domku. 

Zateplení fasády starého domu

– Snížení nákladů na vytápění – Jednorázovou investicí trvale snížíte spotřebu energie na vytápění
– Bezpečná a návratná investice – je výhodná a trvalá
– Snížení nákladů na klimatizaci – kvalitně tepelně izolovaný dům se nepřehřívá a nepotřebuje v létě chlazení
– Ochrana životního prostředí – zateplovací systémy např. s pěnovým polystyrenem jsou recyklovatelné
– Menší zdroj tepla – dobře zaizolovaný dům potřebuje zdroj tepla s malým výkonem a tudíž menší pořizovací cenou
– Kratší topná sezóna – díky nízkým tepelným ztrátám můžeme později zahájit a dříve ukončit topnou sezónu a tím sníží celkové náklady na vytápění
– Optimální využití prostoru – při správně provedeném zateplení na vás ze stěny nepůsobí chlad a vy nemáte tendenci svůj nábytek umísťovat dále od stěny, takže využijete celou část až ke stěnám.
– Odstranění kondenzace vodní páry na stěnách – správným zateplením konstrukce se posune rosný bod, na vnitřních stěnách se nesráží vodní pára a tím se sníží či vyloučí riziko vzniku plísní na stěnách.
– Eliminace tepelných mostů – certifikovaný zateplovací systém vám zajistí souvislé překrytí všech tepelných mostů vzniklých při stavbě nosné konstrukce – betonové překlady a věnce, velké spáry ve zdivu apod.
– Prodloužení životnosti konstrukce – zateplovací systém sníží pohyby v konstrukci vznikající rozdílem denních a nočních teplot, v jejichž důsledku vznikají trhlinky

Naše firma toto zateplení fasády provádí kvalitně za pomocí současných moderních technologií. Máte dotazy ohledně zateplení fasády nebo zateplení fasády starého domu? Zajímá vás cena zateplení domu a fasády za m2? Chcete se zeptat na ceník zateplení fasády? Nezávazně nás kontaktujte a my vám velmi rádi pomůžeme, poradíme a odpovíme na vaše dotazy.