Zateplení fasád

Zateplení fasády

Naše stavební také provádí zateplení fasády, zateplení fasády starého domu, tepelné izolace fasád rodinných a panelových domů a vnitřních prostor jako jsou např. interiéry a podkroví. Fasáda domu patří k nejdůležitějším částem stavby. Reprezentuje váš dům, ale také by měla chránit stavbu před zimou, teplem, hlukem, větrem nebo deštěm. Bez zateplení fasády dochází k tepelným ztrátám, které představují podstatnou složku celkových ztrát tepla a u rodinného domku. Na kvalitní zateplení fasády by se určitě nemělo opomínat ani na něm šetřit. Přináší úsporu tepelné energie a tím i vašich dalších finančních prostředků.

Zateplení fasády starého domu

- Snížení nákladů na vytápění - Jednorázovou investicí trvale snížíte spotřebu energie na vytápění
- Bezpečná a návratná investice - je výhodná a trvalá
- Snížení nákladů na klimatizaci – kvalitně tepelně izolovaný dům se nepřehřívá a nepotřebuje v létě chlazení
- Ochrana životního prostředí - zateplovací systémy např. s pěnovým polystyrenem jsou recyklovatelné
- Menší zdroj tepla - dobře zaizolovaný dům potřebuje zdroj tepla s malým výkonem a tudíž menší pořizovací cenou
- Kratší topná sezóna - díky nízkým tepelným ztrátám můžeme později zahájit a dříve ukončit topnou sezónu a tím sníží celkové náklady na vytápění
- Optimální využití prostoru – při správně provedeném zateplení na vás ze stěny nepůsobí chlad a vy nemáte tendenci svůj nábytek umísťovat dále od stěny, takže využijete celou část až ke stěnám.
- Odstranění kondenzace vodní páry na stěnách – správným zateplením konstrukce se posune rosný bod, na vnitřních stěnách se nesráží vodní pára a tím se sníží či vyloučí riziko vzniku plísní na stěnách.
- Eliminace tepelných mostů - certifikovaný zateplovací systém vám zajistí souvislé překrytí všech tepelných mostů vzniklých při stavbě nosné konstrukce - betonové překlady a věnce, velké spáry ve zdivu apod.
- Prodloužení životnosti konstrukce - zateplovací systém sníží pohyby v konstrukci vznikající rozdílem denních a nočních teplot, v jejichž důsledku vznikají trhlinky

zateplení fasádzateplení fasád starého domu


Zateplení fasády ceník

Naše firma toto zateplení fasády provádí kvalitně za pomocí současných moderních technologií. Máte dotazy ohledně zateplení fasády nebo zateplení fasády starého domu? Zajímá vás cena zateplení domu a fasády za m2? Chcete se zeptat na ceník zateplení fasády? Nezávazně nás kontaktujte a my vám velmi rádi pomůžeme, poradíme a odpovíme na vaše dotazy.

Svým klientů se snažíme nabídnout co nejširší okruh prací, které se týkají stavby domu. 

Dům na klíč

Se stavbou domů na klíč máme dlouholeté zkušenosti, používáme pouze kvalitní stavební materiál a technologie a to vše nám umožňuje pro vás zajistit kvalitní dodávku stavby

Pasivní domy na klíč

Pasivní domy stavíme zděné, převážně pak z vápenopískových cihel (Kalksandstein). Hlavním parametrem pasivního domu je nízký náklad na provozní energie. Nízkého nákladu na energie lze dosáhnout pouze důslednou izolací.

Základové desky, izolace základové desky

Provádíme základové desky pro zděné i montované rodinné domy. Umíme zajistit potřebnou přesnost rozměrů a nivelity základových desek pro dřevostavby včetně izolace základové desky. Disponujeme vlastní technikou, která je nutná pro veškeré zemní práce a odvoz zeminy. Dokážeme proto ovlivnit termín provedení základové desky bez závislosti na dílčích subdodávkách

Montáž sádrokartonu

Potřebujete se zbavit složitých klasických zděných zdí? Využijte moderní a kvalitní sádrokarton. Jedná se o velice vhodný materiál pro rekonstrukce bytových jader, při opravách bytů nebo rodinných domů.

Rekonstrukce koupelen

Nabízíme vám kompletní servis v oblasti rekonstrukce koupelny i rekonstrukce koupelny v paneláku, která probíhá od návrhu až po realizaci.

Rekonstrukce domu

Provádíme rekonstrukce domů i bytů. Jsme schopni zajistit Vám kompletní rekonstrukci tzv. na klíč – včetně rozvodů elektřiny, vody a plynu, včetně pokládky podlah nebo návrhu, výroby a montáže kuchyně nebo jen částečnou rekonstrukci – omítky, obklady a dlažby, výmalba, sádrokartonové konstrukce.

Nízkoenergetické domy na klíč

Jsme zvyklí dodržovat standardy předepsané projektem a věnujeme se detailům, které jsou pro nízkoenergetické domy tak důležité. Z logiky nízkoenergetického domu – topná soustava nižšího výkonu, správně zateplené konstrukce, jsou právě detaily důležité pro budoucí dům.

Rekonstrukce bytového jádra

Po dohodě s klienty naše rekonstrukční práce počínají bouráním příček, přes odpady a vodovodní instalace, až po malování, pokládku podlahy a montáž nábytku. Sádrokartonové a zednické práce jsou pro nás samozřejmostí.

Obklady a dlažby

Položíme vám jakoukoliv dlažbu a jakýkoliv obklad, velkoformátové obklady i malé obklady dle vašich přání a potřeb. K pokládání dlažby provádíme i terénní úpravy kolem domu vč. pokládek betonové zámkové dlažby a dlažeb z kamených prvku či obkladu. Obkládáme průmyslové objekty, bytové domy, schody, koupelny.