Základová deska

Základová deska

Základová deska je velice důležitá část stavby. Musí několik desítek let plnit funkci základu a pevného podkladu pro váš dům, ale také kvalita provedení základové desky do jisté míry určí náročnost výstavby tzn. z hlediska zakládání zdiva na rovný podklad.
Provádíme základové desky pro zděné i montované rodinné domy. Umíme zajistit potřebnou přesnost rozměrů a nivelity základových desek pro dřevostavby včetně izolace základové desky. Disponujeme vlastní technikou, která je nutná pro veškeré zemní práce a odvoz zeminy. Dokážeme proto ovlivnit termín provedení základové desky bez závislosti na dílčích subdodávkách.

• Zaměření stavby
• Výkopové a terénní práce
• Dodávku betonu a betonářské práce
• Zajištění a koordinaci dalších řemesel
• Dodávku stavební oceli a dalšího materiálu

základová deska

Izolace základové desky

Izolace základové desky je pro váš dům stejně tak důležitá, jako vlastní provedení základové desky. Na tom, jak dobře bude izolace základové desky provedena, stojí budoucnost vašeho domu. Pouze kvalitně provedená izolace základové desky ochrání váš dům před nežádoucí vlhkostí.

Cena za m2 základové desky

Standardní termín provedení základové desky pro rodinný dům je přibližně 7 dní. Cena za m2 základové desky je již od 1450 Kč/m2 v závislosti na velikosti základové desky, složitosti založení, lokalitě. Přesnou cenu za základovou desku stanovíme na základě projektové dokumentace. Základové desky certifikujeme podle nejpřísnějších norem. Každá základová deska má po svém dokončení certifikát kvality. Certifikaci provádí nezávislá stavební autorita. Na každou námi vyrobenou základovou desku poskytujeme ZÁRUKU 3 ROKY.

Cena za m2 základové desky

Základové desky i izolace základové desky provádíme nejen v lokalitě Plzeň a v plzeňském kraji, ale také v Berouně a ve středočeském kraji, v Praze a okolí. Nejjednodušší cesta k vaší základové desce je domluvit s námi schůzku a vše probrat. Na základě projektové dokumentace vám zpracujeme cenovou nabídku – položkový rozpočet. Můžete také využít možnosti prohlédnout si naší stavbu a ještě před započetím spolupráce si tak prohlédnout naši práci.

Přemýšlíte o ceně základové desky na klíč? Kontaktujte nás. Prioritou naší společnosti je především kvalitní a rychlá práce, která vede ke spokojenosti našich zákazníků.

Svým klientů se nažíme nabídnou co nejširší okruh prací, které se týkají stavby domu.

Dům na klíč

Se stavbou domů na klíč máme dlouholeté zkušenosti, používáme pouze kvalitní stavební materiál a technologie a to vše nám umožňuje pro vás zajistit kvalitní dodávku stavby

Zateplení fasády

Provádíme zateplení fasád, zateplení fasád starého domu, tepelné izolace fasád rodinných a panelových domů a vnitřních prostor jako jsou např. interiéry a podkroví.

Pasivní domy na klíč

Pasivní domy stavíme zděné, převážně pak z vápenopískových cihel (Kalksandstein). Hlavním parametrem pasivního domu je nízký náklad na provozní energie. Nízkého nákladu na energie lze dosáhnout pouze důslednou izolací.

Montáž sádrokartonu

Potřebujete se zbavit složitých klasických zděných zdí? Využijte moderní a kvalitní sádrokarton. Jedná se o velice vhodný materiál pro rekonstrukce bytových jader, při opravách bytů nebo rodinných domů.

Rekonstrukce koupelny

Nabízíme vám kompletní servis v oblasti rekonstrukce koupelny i rekonstrukce koupelny v paneláku, která probíhá od návrhu až po realizaci.

Rekonstrukce domu

Provádíme rekonstrukce domů i bytů. Jsme schopni zajistit Vám kompletní rekonstrukci tzv. na klíč – včetně rozvodů elektřiny, vody a plynu, včetně pokládky podlah nebo návrhu, výroby a montáže kuchyně nebo jen částečnou rekonstrukci – omítky, obklady a dlažby, výmalba, sádrokartonové konstrukce.

Nízkoenergetické domy na klíč

Jsme zvyklí dodržovat standardy předepsané projektem a věnujeme se detailům, které jsou pro nízkoenergetické domy tak důležité. Z logiky nízkoenergetického domu – topná soustava nižšího výkonu, správně zateplené konstrukce, jsou právě detaily důležité pro budoucí dům.

Rekonstrukce bytového jádra

Po dohodě s klienty naše rekonstrukční práce počínají bouráním příček, přes odpady a vodovodní instalace, až po malování, pokládku podlahy a montáž nábytku. Sádrokartonové a zednické práce jsou pro nás samozřejmostí.

Obklady a dlažby

Položíme vám jakoukoliv dlažbu a jakýkoliv obklad, velkoformátové obklady i malé obklady dle vašich přání a potřeb. K pokládání dlažby provádíme i terénní úpravy kolem domu vč. pokládek betonové zámkové dlažby a dlažeb z kamených prvku či obkladu. Obkládáme průmyslové objekty, bytové domy, schody, koupelny.