Základová deska

Základová deska

základová-deska

Základová deska je velice důležitá část stavby. Musí několik desítek let plnit funkci základu a pevného podkladu pro váš dům, ale také kvalita provedení základové desky do jisté míry určí náročnost výstavby tzn. z hlediska zakládání zdiva na rovný podklad.
Provádíme základové desky pro zděné i montované rodinné domy. Umíme zajistit potřebnou přesnost rozměrů a nivelity základových desek pro dřevostavby včetně izolace základové desky. Disponujeme vlastní technikou, která je nutná pro veškeré zemní práce a odvoz zeminy. Dokážeme proto ovlivnit termín provedení základové desky bez závislosti na dílčích subdodávkách.

 

Izolace základové desky

Izolace základové desky je pro váš dům stejně tak důležitá, jako vlastní provedení základové desky. Na tom, jak dobře bude izolace základové desky provedena, stojí budoucnost vašeho domu. Pouze kvalitně provedená izolace základové desky ochrání váš dům před nežádoucí vlhkostí.

Cena za m2 základové desky

Standardní termín provedení základové desky pro rodinný dům je přibližně 7 dní. Cena za m2 základové desky je již od 1450 Kč/m2 v závislosti na velikosti základové desky, složitosti založení, lokalitě. Přesnou cenu za základovou desku stanovíme na základě projektové dokumentace. Základové desky certifikujeme podle nejpřísnějších norem. Každá základová deska má po svém dokončení certifikát kvality. Certifikaci provádí nezávislá stavební autorita. Na každou námi vyrobenou základovou desku poskytujeme ZÁRUKU 3 ROKY.

Základové desky i izolace základové desky provádíme nejen v lokalitě Plzeň a v plzeňském kraji, ale také v Berouně a ve středočeském kraji, v Praze a okolí. Nejjednodušší cesta k vaší základové desce je domluvit s námi schůzku a vše probrat. Na základě projektové dokumentace vám zpracujeme cenovou nabídku – položkový rozpočet. Můžete také využít možnosti prohlédnout si naší stavbu a ještě před započetím spolupráce si tak prohlédnout naši práci.

Přemýšlíte o ceně základové desky na klíč? Kontaktujte nás. Prioritou naší společnosti je především kvalitní a rychlá práce, která vede ke spokojenosti našich zákazníků.