Pasivní dům na klíč

Pasivní dům

Chcete mít pasivní dům a přitom chcete co nejvíce ušetřit? Svěřte se do rukou odborníků a kontaktujte naší firmu. S námi ušetříte energii, čas i tolik důležité peníze. Máme dlouholetou zkušenost se stavbou pasivních domů i pasivních domů na klíč. Pasivní domy stavíme zděné, převážně pak z vápenopískových cihel (Kalksandstein). Hlavním parametr pro pasivní dům je nízký náklad na provozní energie. Nízkého nákladu na energie lze dosáhnout pouze důslednou izolací. Základem naší práce je důsledné pohlídání všech detailů a zajistit tím potřebné vlastnosti pasivního domu.

pasivní domy

Pasivní domy na klíč

• vyšší pohodlí života
• nízké náklady na vytápění
• neustále čerstvý vzduch
• nevzniká nepříjemné vzdušné proudění
• pasivní domy ruší teplotní rozdíl mezi létem a zimou

Pasivní domy

Pokud hledáte kombinaci pohodlí a komfortního bydlení s nízkými náklady na provoz, jsou pasivní důmy nebo pasivní důmy na klíč pro vás tím nejlepším řešením. Lze je postavit za téměř totožné náklady jako klasické novostavby, ale na rozdíl od nich můžete uspořit až 90% nákladů na vytápění. Pasivní domy vám zaručí pohodlí, ušetří vám náklady na provoz a zároveň vám vytvoří skvělé místo pro váš domov.

pasivní domy na klíč

Našim zákazníkům umožňujeme důslednou kontrolu námi prováděných prací. Nic neskrýváme a na kvalitu prací na každé stavbě pasivních domů i pasivního domu na klíč dohlíží stavbyvedoucí, který je vám k dispozici v průběhu celé stavby, zodpovídá vaše dotazy, zpracovává vaše návrhy a spolu s vámi řeší vaše připomínky.

Pasivní domy, pasivní domy na klíč stavíme nejčastěji v Plzni a okolí, Praze a středočeském kraji. Chcete stavět pasivní dům a chcete si prohlédnout námi dokončenou stavbu? My Vám to umožníme. Nezávazně nás kontaktujte!

Svým klientů se snažíme nabídnout co nejširší okruh prací, které se týkají stavby domu.

Dům na klíč

Se stavbou domů na klíč máme dlouholeté zkušenosti, používáme pouze kvalitní stavební materiál a technologie a to vše nám umožňuje pro vás zajistit kvalitní dodávku stavby

Zateplení fasády

Provádíme zateplení fasád, zateplení fasád starého domu, tepelné izolace fasád rodinných a panelových domů a vnitřních prostor jako jsou např. interiéry a podkroví.

Základové desky, izolace základové desky

Provádíme základové desky pro zděné i montované rodinné domy. Umíme zajistit potřebnou přesnost rozměrů a nivelity základových desek pro dřevostavby včetně izolace základové desky. Disponujeme vlastní technikou, která je nutná pro veškeré zemní práce a odvoz zeminy. Dokážeme proto ovlivnit termín provedení základové desky bez závislosti na dílčích subdodávkách

Montáž sádrokartonu

Potřebujete se zbavit složitých klasických zděných zdí? Využijte moderní a kvalitní sádrokarton. Jedná se o velice vhodný materiál pro rekonstrukce bytových jader, při opravách bytů nebo rodinných domů

Rekonstrukce koupelny

Nabízíme vám kompletní servis v oblasti rekonstrukce koupelny i rekonstrukce koupelny v paneláku, která probíhá od návrhu až po realizaci

Rekonstrukce domu

Provádíme rekonstrukce domů i bytů. Jsme schopni zajistit Vám kompletní rekonstrukci tzv. na klíč – včetně rozvodů elektřiny, vody a plynu, včetně pokládky podlah nebo návrhu, výroby a montáže kuchyně nebo jen částečnou rekonstrukci – omítky, obklady a dlažby, výmalba, sádrokartonové konstrukce.

Nízkoenergetické domy na klíč

Jsme zvyklí dodržovat standardy předepsané projektem a věnujeme se detailům, které jsou pro nízkoenergetické domy tak důležité. Z logiky nízkoenergetického domu – topná soustava nižšího výkonu, správně zateplené konstrukce, jsou právě detaily důležité pro budoucí dům.

Rekonstrukce bytového jádra

Po dohodě s klienty naše rekonstrukční práce počínají bouráním příček, přes odpady a vodovodní instalace, až po malování, pokládku podlahy a montáž nábytku. Sádrokartonové a zednické práce jsou pro nás samozřejmostí

Obklady a dlažby

Položíme vám jakoukoliv dlažbu a jakýkoliv obklad, velkoformátové obklady i malé obklady dle vašich přání a potřeb. K pokládání dlažby provádíme i terénní úpravy kolem domu vč. pokládek betonové zámkové dlažby a dlažeb z kamených prvku či obkladu. Obkládáme průmyslové objekty, bytové domy, schody, koupelny.

Více z této kategorie: « Základová deska Zateplení fasád »