Nízkoenergetické domy za milion

Nízkoenergetické domy

Chcete bydlet rychle a komfortně? Nízkoenergetické domy jsou pro vás první volbou. Stavíme nízkoenergetické domy a nízkoenergetické domy na klíč. Jsme zvyklí dodržovat standardy předepsané projektem a věnujeme se detailům, které jsou pro nízkoenergetické domy tak důležité. Z logiky nízkoenergetického domu – topná soustava nižšího výkonu, správně zateplené konstrukce, jsou právě detaily důležité pro budoucí dům.

NÍZKOENERGETICKÉ DOMY

Nízkoenergetické domy na klíč

Nízkoenergetické domy na klíč stavíme nejčastěji v Plzni a okolí, Praze a středočeském kraji. Chcete stavět nízkoenergetické domy na klíč a chcete si prohlédnout námi dokončenou stavbu? My Vám to umožníme. Našim zákazníkům umožňujeme důslednou kontrolu námi prováděných prací. Nic neskrýváme a na kvalitu prací na každé stavbě nízkoenergetického domu na klíč dohlíží stavbyvedoucí, který je vám k dispozici v průběhu celé stavby, zodpovídá vaše dotazy, zpracovává vaše návrhy a spolu s vámi řeší vaše připomínky.

Nízkoenergetické rodinné domy na klíč

V dnešní době je úspora energie při výběru vhodného domu na prvním místě. Je velice důležité, aby projektované domy byly architektonicky celistvé tak, aby splňovaly energetické nároky pro nízkoenergetické stavby. Stavíme nízkoenergetické rodinné domy na klíč dle vašich přání a představ. Disponuje vlastními dělníky všech potřebných profesí a díky tomu jsme schopni garantovat plynulost stavby nízkoenergetického rodinného domu na klíč.

Nízkoenergetické domy na klíč

Máte dotazy na téma nízkoenergetické rodinné domy na klíč, nezávazně nás kontaktujte.

Svým klientů se snažíme nabídnout co nejširší okruh prací, které se týkají stavby domu.


Dům na klíč

Se stavbou domů na klíč máme dlouholeté zkušenosti, používáme pouze kvalitní stavební materiál a technologie a to vše nám umožňuje pro vás zajistit kvalitní dodávku stavb

Zateplení fasády

Provádíme zateplení fasád, zateplení fasád starého domu, tepelné izolace fasád rodinných a panelových domů a vnitřních prostor jako jsou např. interiéry a podkroví.

Pasivní domy na klíč

Pasivní domy stavíme zděné, převážně pak z vápenopískových cihel (Kalksandstein). Hlavním parametrem pasivního domu je nízký náklad na provozní energie. Nízkého nákladu na energie lze dosáhnout pouze důslednou izolací.

Základové desky, izolace základové desky

Provádíme základové desky pro zděné i montované rodinné domy. Umíme zajistit potřebnou přesnost rozměrů a nivelity základových desek pro dřevostavby včetně izolace základové desky. Disponujeme vlastní technikou, která je nutná pro veškeré zemní práce a odvoz zeminy. Dokážeme proto ovlivnit termín provedení základové desky bez závislosti na dílčích subdodávkách

Montáž sádrokartonu

Potřebujete se zbavit složitých klasických zděných zdí? Využijte moderní a kvalitní sádrokarton. Jedná se o velice vhodný materiál pro rekonstrukce bytových jader, při opravách bytů nebo rodinných domů.

Rekonstrukce koupelen

Nabízíme vám kompletní servis v oblasti rekonstrukce koupelny i rekonstrukce koupelny v paneláku, která probíhá od návrhu až po realizaci.

Rekonstrukce domu

Provádíme rekonstrukce domů i bytů. Jsme schopni zajistit Vám kompletní rekonstrukci tzv. na klíč – včetně rozvodů elektřiny, vody a plynu, včetně pokládky podlah nebo návrhu, výroby a montáže kuchyně nebo jen částečnou rekonstrukci – omítky, obklady a dlažby, výmalba, sádrokartonové konstrukce.

Rekonstrukce bytového jádra

Po dohodě s klienty naše rekonstrukční práce počínají bouráním příček, přes odpady a vodovodní instalace, až po malování, pokládku podlahy a montáž nábytku. Sádrokartonové a zednické práce jsou pro nás samozřejmostí.

Obklady a dlažby

Položíme vám jakoukoliv dlažbu a jakýkoliv obklad, velkoformátové obklady i malé obklady dle vašich přání a potřeb. K pokládání dlažby provádíme i terénní úpravy kolem domu vč. pokládek betonové zámkové dlažby a dlažeb z kamených prvku či obkladu. Obkládáme průmyslové objekty, bytové domy, schody, koupelny.

Více z této kategorie: « Rekonstrukce bytů Rekonstrukce domů »