Rekonstrukce domu

Rekonstrukce domu

Provádíme rekonstrukce domu v Plzni a okolí. Jsme schopni zajistit Vám rekonstrukci domu tzv. na klíč – včetně rozvodů elektřiny, vody a plynu, včetně pokládky podlah nebo návrhu, výroby a montáže kuchyně nebo jen částečnou rekonstrukci – omítky, obklady a dlažby, výmalba, sádrokartonové konstrukce. Zjednodušeně řečeno provedeme rekonstrukci domu v předem domluveném rozsahu, do které samozřejmě patří rekonstrukce koupelen, rekonstrukce bytových jader, rekonstrukce bytového jádra.

Rekonstrukce rodinných domů

Našim klientům kompletní služby v oblasti rekonstrukce rodinných domů. Zajistíme vše, co souvisí s provedením rekonstrukce rodinných domů tak, aby rekonstrukce rodinného domu proběhla v co nejkratším termínu a s co možná nejnižšími náklady.
Rekonstrukce domu a rekonstrukce starého domu provádíme nejen v Plzni, ale i v plzeňském a středočeském kraji a v Praze, případně v dalších lokalitách dle domluvy. Nezávazně nás kontaktujte a my vám velmi rádi pomůžeme a poradíme vám.

Rekonstrukce starého domu

– bourací a demontážní práce včetně následné likvidace suti a odpadu na skládce
– zednické práce – omítky, betonové podlahy,
– instalatérské práce – voda, topení, plyn
– kompletace sanitární techniky
– elektroinstalace – rozvody elektřiny včetně kompletace a osazení vypínačů
– sádrokartony a sádrokartonářské práce
– obklady a dlažby
– pokládání lamelových podlah, PVC, koberců, marmolea
– v rámci rekonstrukce zajišťujeme kuchyňské linky a další truhlářské práce

Rekonstrukce bytů

V oblasti rekonstrukce bytu i rekonstrukce bytového jádra vám nabízíme kompletní servis od návrhu po realizaci. Tyto služby nabízíme především v Plzni a okolí, ale také v Praze a celém středočeském kraji. Rekonstrukce bytu a rekonstrukce bytového jádra s naší firmou předčí zcela jistě vaše očekávání a dá vašemu bytu nový rozměr.

Rekonstrukce bytového jádra

Leckterý panelákový byt totiž dostane nový a moderní vzhled, pokud jeho majitel přistoupí k demontáži a následnou rekonstrukci bytového jádra. V dnešní době již nemoderní umakart je nahrazen moderními materiály a po rekonstrukci bytových jader se tento prostor stává luxusní částí vašeho bytu.

Veškeré práce provádíme osobně a během rekonstrukce bytového jádra budete jednat pouze s námi. Naší prioritou je především kvalitní a rychlá práce, která vede ke spokojenosti našich zákazníků. Zajímá váš cena rekonstrukce bytového jádra? Nezávazně nás kontaktujte! Po dohodě s klienty naše rekonstrukční práce počínají bouráním příček, přes odpady a vodovodní instalace, až po malování, pokládku podlahy a montáž nábytku. Sádrokartonové a zednické práce jsou pro nás samozřejmostí. Používáme jen ty nejkvalitnější materiály a zároveň se držíme s cenou při zemi.

Montáž sádrokartonu

sádrokarton rychle, kvalitně a levně změní a vylepší každý interiér
– rychlost výstavby, nízkou hmotnost, minimální tloušťku stěn
– pevnost, odolnost a přitom lehkost, takže nezatěžuje nosnou konstrukci
– vyznačuje se jedinečnými vlastnostmi, jejichž kombinace ani výsledku nelze u jiných materiálů docílit.
– montáží akustických sádrokartonových předstěn, podhledů a příček docílíte odhlučnění a zateplení bytu
sádrokarton vytvoří rovné, hladké stěny, které jsou mnohdy k novému barevnému řešení pokojů

Potřebujete se zbavit složitých klasických zděných zdí? Využijte moderní a kvalitní sádrokarton. Jedná se o velice vhodný materiál pro rekonstrukce bytových jader, při opravách bytů nebo rodinných domů. Sádrokarton je určen pro montáž příček, stropních podhledů, suchých omítek a předsazených stěn na ocelové profily nebo dřevěné latě, podlahy apod.

Sádrokartonová deska – využití:

Sádrokartonová deska se dá využít k rekonstrukci bytového jádra, výstavbě podkrovního bydlení, ke snížení stropů nebo k rozdělení místnosti příčkou. Má také skvělé protipožární, tepelně izolační a zvukoizolační vlastnosti.

Sádrokartonové profily

Jsou základním stavebním prvkem při montáži sádrokartonu. Velkou předností, kterou sádrokartonové profily mají, je rychlá montáž, nízká hmotnost a především pevnost. Při práci se sádrokartonem využíváme sádrokartonové profily pouze od prověřených výrobců.

Montáž sádrokartonu nabízíme jako samostatný projekt, případně může být součástí komplexní dodávky celých sádrokartonových interiérů. Vytvoříme vám návrh dle vašich přání a možností a poté provede samotnou montáž sádrokartonu. Vzhledem k tomu, že jsme menší stavební firma, tak veškeré práce provádíme osobně a proto budete jednat pouze s námi. Prioritou naší firmy je především kvalitní a rychlá práce, která vede ke spokojenosti našich zákazníků.