Montáž sádrokartonu

Potřebujete se zbavit složitých klasických zděných zdí? Využijte moderní a kvalitní sádrokarton. Jedná se o velice vhodný materiál pro rekonstrukce bytových jader, při opravách bytů nebo rodinných domů. Sádrokarton je určen pro montáž příček, stropních podhledů, suchých omítek a předsazených stěn na ocelové profily nebo dřevěné latě, podlahy apod.

Montáž sádrokartonu

- sádrokarton rychle, kvalitně a levně změní a vylepší každý interiér
- rychlost výstavby, nízkou hmotnost, minimální tloušťku stěn
- pevnost, odolnost a přitom lehkost, takže nezatěžuje nosnou konstrukci
- vyznačuje se jedinečnými vlastnostmi, jejichž kombinace ani výsledku nelze u jiných materiálů docílit.
- montáží akustických sádrokartonových předstěn, podhledů a příček docílíte odhlučnění a zateplení bytu
- sádrokarton vytvoří rovné, hladké stěny, které jsou mnohdy k novému barevnému řešení pokojů

montáž sádrokartonu

Sádrokartonová deska – využití:

Sádrokartonová deska se dá využít k rekonstrukci bytového jádra, výstavbě podkrovního bydlení, ke snížení stropů nebo k rozdělení místnosti příčkou. Má také skvělé protipožární, tepelně izolační a zvukoizolační vlastnosti.

Sádrokartonové profily

Jsou základním stavebním prvkem při montáži sádrokartonu. Velkou předností, kterou sádrokartonové profily mají, je rychlá montáž, nízká hmotnost a především pevnost. Při práci se sádrokartonem využíváme sádrokartonové profily pouze od prověřených výrobců.

sádtokaetonové profily

Montáž sádrokartonu nabízíme jako samostatný projekt, případně může být součástí komplexní dodávky celých sádrokartonových interiérů. Vytvoříme vám návrh dle vašich přání a možností a poté provede samotnou montáž sádrokartonu. Vzhledem k tomu, že jsme menší stavební firma, tak veškeré práce provádíme osobně a proto budete jednat pouze s námi. Prioritou naší firmy je především kvalitní a rychlá práce, která vede ke spokojenosti našich zákazníků.

Nezávazně nás kontaktujte a mi vám velmi rádi pomůžeme a poradíme.
Svým klientům se nažíme nabídnout co nejširší okruh prací, které se týkají stavby domu.

Dům na klíč

Se stavbou domů na klíč máme dlouholeté zkušenosti, používáme pouze kvalitní stavební materiál a technologie a to vše nám umožňuje pro vás zajistit kvalitní dodávku stavby

Zateplení fasády

Provádíme zateplení fasád, zateplení fasád starého domu, tepelné izolace fasád rodinných a panelových domů a vnitřních prostor jako jsou např. interiéry a podkroví.

Pasivní domy na klíč

Pasivní domy stavíme zděné, převážně pak z vápenopískových cihel (Kalksandstein). Hlavním parametrem pasivního domu je nízký náklad na provozní energie. Nízkého nákladu na energie lze dosáhnout pouze důslednou izolací.

Základové desky, izolace základové desky

Provádíme základové desky pro zděné i montované rodinné domy. Umíme zajistit potřebnou přesnost rozměrů a nivelity základových desek pro dřevostavby včetně izolace základové desky. Disponujeme vlastní technikou, která je nutná pro veškeré zemní práce a odvoz zeminy. Dokážeme proto ovlivnit termín provedení základové desky bez závislosti na dílčích subdodávkách

Rekonstrukce koupelen

Nabízíme vám kompletní servis v oblasti rekonstrukce koupelny i rekonstrukce koupelny v paneláku, která probíhá od návrhu až po realizaci.

Rekonstrukce domu

Provádíme rekonstrukce domů i bytů. Jsme schopni zajistit Vám kompletní rekonstrukci tzv. na klíč – včetně rozvodů elektřiny, vody a plynu, včetně pokládky podlah nebo návrhu, výroby a montáže kuchyně nebo jen částečnou rekonstrukci – omítky, obklady a dlažby, výmalba, sádrokartonové konstrukce.

Nízkoenergetické domy na klíč

Jsme zvyklí dodržovat standardy předepsané projektem a věnujeme se detailům, které jsou pro nízkoenergetické domy tak důležité. Z logiky nízkoenergetického domu – topná soustava nižšího výkonu, správně zateplené konstrukce, jsou právě detaily důležité pro budoucí dům.

Rekonstrukce bytového jádra

Po dohodě s klienty naše rekonstrukční práce počínají bouráním příček, přes odpady a vodovodní instalace, až po malování, pokládku podlahy a montáž nábytku. Sádrokartonové a zednické práce jsou pro nás samozřejmostí.

Obklady a dlažby

Položíme vám jakoukoliv dlažbu a jakýkoliv obklad, velkoformátové obklady i malé obklady dle vašich přání a potřeb. K pokládání dlažby provádíme i terénní úpravy kolem domu vč. pokládek betonové zámkové dlažby a dlažeb z kamených prvku či obkladu. Obkládáme průmyslové objekty, bytové domy, schody, koupelny.