Rekonstrukce domů

Rekonstrukce domu

Provádíme rekonstrukce domu v Plzni a okolí. Jsme schopni zajistit Vám rekonstrukci domu tzv. na klíč – včetně rozvodů elektřiny, vody a plynu, včetně pokládky podlah nebo návrhu, výroby a montáže kuchyně nebo jen částečnou rekonstrukci – omítky, obklady a dlažby, výmalba, sádrokartonové konstrukce. Zjednodušeně řečeno provedeme rekonstrukci domu v předem domluveném rozsahu, do které samozřejmě patří rekonstrukce koupelen, rekonstrukce bytových jader, rekonstrukce bytového jádra.

rekonstrukce domu

Rekonstrukce starého domu

– bourací a demontážní práce včetně následné likvidace suti a odpadu na skládce
– zednické práce – omítky, betonové podlahy,
– instalatérské práce – voda, topení, plyn
– kompletace sanitární techniky
– elektroinstalace – rozvody elektřiny včetně kompletace a osazení vypínačů
– sádrokartony a sádrokartonářské práce
– obklady a dlažby
– pokládání lamelových podlah, PVC, koberců, marmolea
– v rámci rekonstrukce zajišťujeme kuchyňské linky a další truhlářské práce

rekonstrukce starého domu

Rekonstrukce rodinných domů

Našim klientům kompletní služby v oblasti rekonstrukce rodinných domů. Zajistíme vše, co souvisí s provedením rekonstrukce rodinných domů tak, aby rekonstrukce rodinného domu proběhla v co nejkratším termínu a s co možná nejnižšími náklady.

Rekonstrukce domu a rekonstrukce starého domu provádíme nejen v Plzni, ale i v plzeňském a středočeském kraji a v Praze, případně v dalších lokalitách dle domluvy. Nezávazně nás kontaktujte a my vám velmi rádi pomůžeme a poradíme vám.

Svým klientů se snažíme nabídnout co nejširší okruh prací, které se týkají stavby domu.

Dům na klíč

Se stavbou domů na klíč máme dlouholeté zkušenosti, používáme pouze kvalitní stavební materiál a technologie a to vše nám umožňuje pro vás zajistit kvalitní dodávku stavby

Zateplení fasády

Provádíme zateplení fasád, zateplení fasád starého domu, tepelné izolace fasád rodinných a panelových domů a vnitřních prostor jako jsou např. interiéry a podkroví.

Pasivní domy na klíč

Pasivní domy stavíme zděné, převážně pak z vápenopískových cihel (Kalksandstein). Hlavním parametrem pasivního domu je nízký náklad na provozní energie. Nízkého nákladu na energie lze dosáhnout pouze důslednou izolací.

Základové desky, izolace základové desky

Provádíme základové desky pro zděné i montované rodinné domy. Umíme zajistit potřebnou přesnost rozměrů a nivelity základových desek pro dřevostavby včetně izolace základové desky. Disponujeme vlastní technikou, která je nutná pro veškeré zemní práce a odvoz zeminy. Dokážeme proto ovlivnit termín provedení základové desky bez závislosti na dílčích subdodávkách

Montáž sádrokartonu

Potřebujete se zbavit složitých klasických zděných zdí? Využijte moderní a kvalitní sádrokarton. Jedná se o velice vhodný materiál pro rekonstrukce bytových jader, při opravách bytů nebo rodinných domů.

Rekonstrukce koupelen

Nabízíme vám kompletní servis v oblasti rekonstrukce koupelny i rekonstrukce koupelny v paneláku, která probíhá od návrhu až po realizaci.

Nízkoenergetické domy na klíč

Jsme zvyklí dodržovat standardy předepsané projektem a věnujeme se detailům, které jsou pro nízkoenergetické domy tak důležité. Z logiky nízkoenergetického domu – topná soustava nižšího výkonu, správně zateplené konstrukce, jsou právě detaily důležité pro budoucí dům.

Rekonstrukce bytového jádra

Po dohodě s klienty naše rekonstrukční práce počínají bouráním příček, přes odpady a vodovodní instalace, až po malování, pokládku podlahy a montáž nábytku. Sádrokartonové a zednické práce jsou pro nás samozřejmostí.

Obklady a dlažby

Položíme vám jakoukoliv dlažbu a jakýkoliv obklad, velkoformátové obklady i malé obklady dle vašich přání a potřeb. K pokládání dlažby provádíme i terénní úpravy kolem domu vč. pokládek betonové zámkové dlažby a dlažeb z kamených prvku či obkladu. Obkládáme průmyslové objekty, bytové domy, schody, koupelny.