O nás

0 +
Dokončených staveb
0 +
Hotových rekonstrukcí
0 +
Spokojených klientů

Stavba rodinného domu na klíč

Naše firma byla založena v roce 2000 a od té doby si v oblasti stavby domu, stavby domu na klíč získala řadu spokojených klientů. Základní filosofií je pro nás od počátku osobní přístup ke každému klientovi – stavebníkovi a profesionální jednání. Jsme vám vždy blízkým a férovým partnerem. Stavba domu i stavby domu na klíč pro nás není jen denním chlebem, stavebnictví nás baví. Každý den jdeme na stavbu s chutí řešit technické i vizuální detaily. Nejedeme jen v zajetých kolejích, ale přemýšlíme o své práci každý den a víme, že to má na výslednou stavbu významný vliv. Naší prioritou je především kvalitní a rychlá práce, která vede ke spokojenosti našich zákazníků. Pokud vás zajímá ceník stavebních prací, nezávazně nás kontaktujte a my vám velmi rádi pomůžeme, poradíme a odpovíme na vaše dotazy.

Naše služby

Nabízíme kompletní realizaci veškerých stavebních činností. Zakládáme si na naprosté profesionalitě a lidském přístupu.

01 Stavba domu na klíč

tavíme nízkoenergetické domy na klíč i pasivní domy na klíč. Stavba domu či stavba domu na klíč je vždy o zpracování detailů, kterým jsme zvyklí věnovat více péče.

02 Rekonstrukce domů

Provádíme rekonstrukce domu v Plzni a okolí. Jsme schopni zajistit Vám rekonstrukci domu tzv. na klíč – včetně rozvodů elektřiny, vody a plynu, včetně pokládky podlah nebo návrhu, výroby a montáže kuchyně nebo jen částečnou rekonstrukci.

03 zateplení fasád

Naše stavební také provádí zateplení fasády, zateplení fasády starého domu, tepelné izolace fasád rodinných a panelových domů a vnitřních prostor jako jsou např. interiéry a podkroví. Fasáda domu patří k nejdůležitějším částem stavby.

04 Základová deska

Základová deska je velice důležitá část stavby. Musí několik desítek let plnit funkci základu a pevného podkladu pro váš dům, ale také kvalita provedení základové desky do jisté míry určí náročnost výstavby tzn. z hlediska zakládání zdiva na rovný podklad.

05 Obklady a dlažby

Zdají se vám vaše stávající obklady a dlažby již zastaralé? Přemýšlíte o nové kuchyni či koupelně, chystáte se zvelebit zahradu? Kontaktujte nás a nechte si udělat tyto dlažby a obklady od odborníků.

06 Montáž sádrokartonu

Potřebujete se zbavit složitých klasických zděných zdí? Využijte moderní a kvalitní sádrokarton. Jedná se o velice vhodný materiál pro rekonstrukce bytových jader, při opravách bytů nebo rodinných domů.